8. V krajině

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 30 cm, výška: 23 cm, rámování: 43,5 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 20:04 SELČ

Zbývá: 0d 5h 52m 59s

Vyvolávací cena: 1 300 Kč