88. Oceláři
Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)
volný list v paspartě, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: lept, datace: 1949
Šířka: 31,5 cm, výška: 24 cm, rámování: velikost pasparty 41 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč