Děvče z Kopanic

Autor: Věra Fridrichová
(1919 Brno - 1978 Brno)

signováno tužkou vpravo dole, na reversu název a datace
Technika: litografie na kartonu, datace: 1967
Šířka: 21,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč