Melancholický muž
Autor: Věra Fridrichová
(1919 Brno - 1978 Brno)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: tuš
Šířka: 20 cm, výška: 19 cm, rámování: 25,5 x 33,5
Konec dražby: 08.04.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč