Pohled do krajiny
Autor: Bohumil Puchýř
(1914 Nové Město na Moravě - 1985 Rokytno)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 70 cm, výška: 45 cm, rámování: 56,5 x 92,5
Konec dražby: 08.04.2024 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč