Chalupy

Autor: Bohumil Puchýř
(1914 Nové Město na Moravě - 1985 Rokytno)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 59 x 68 cm

Konec dražby: 27.01.2020 20:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč