Vrby na Kuklíku

Autor: Bohumil Puchýř
(1914 Nové Město na Moravě - 1985 Rokytno)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno. Na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 49 cm, rámování: 73 x 94 cm

Konec dražby: 27.01.2020 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč