55. Vrby na Kuklíku
Autor: Bohumil Puchýř
(1914 Nové Město na Moravě - 1985 Rokytno)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno. Na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 49 cm, rámování: 73 x 94 cm
Konec dražby: 27.01.2020 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč