Pohled na Prahu

Autor: Bedřich Černý
(1889 Vídeň - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 55 cm, rámování: 69 x 95 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč