Chlapec u vody

Autor: Bedřich Černý
(1889 Vídeň - ?)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 30 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 42 cm

Konec dražby: 15.03.2023 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč