Pouť

Autor: Bedřich Černý
(1889 Vídeň - ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 80 cm, výška: 66 cm, rámování: 78 x 92

Konec dražby: 06.11.2018 18:09

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč