5. Pouť

Autor: Bedřich Černý
(1889 Vídeň - ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 80 cm, výška: 66 cm, rámování: 78 x 92

Konec dražby: 06.11.2018 18:09

Aktuální cena: 2 900 Kč

Zbývá: 18d 11h 43m 12s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
2 900 Kč18.10.2018 12:27:44