5. Pouť

Autor: Bedřich Černý
(1889 Vídeň - ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 80 cm, výška: 66 cm, rámování: 78 x 92

Konec dražby: 06.11.2018 18:09

Dosažená cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Seznam příhozů (40)

částkapříhoz
17 000 Kč6.11.2018 09:58:18
16 000 Kč6.11.2018 09:58:01 (limit 25.10.2018 22:31:51)
16 000 Kč6.11.2018 09:58:18 (limit 25.10.2018 22:31:51)
15 000 Kč6.11.2018 09:58:01
14 000 Kč6.11.2018 09:57:43 (limit 25.10.2018 22:31:51)
13 000 Kč6.11.2018 09:57:43
12 000 Kč6.11.2018 09:57:33 (limit 25.10.2018 22:31:51)
11 000 Kč6.11.2018 09:57:33
10 000 Kč6.11.2018 09:56:34 (limit 25.10.2018 22:31:51)
9 500 Kč6.11.2018 09:56:34
9 000 Kč6.11.2018 09:56:29 (limit 25.10.2018 22:31:51)
8 500 Kč6.11.2018 09:56:29
8 000 Kč6.11.2018 09:56:25 (limit 25.10.2018 22:31:51)
7 500 Kč6.11.2018 09:56:25
7 000 Kč6.11.2018 09:56:21 (limit 25.10.2018 22:31:51)