169. Maják
Autor: Miloslav Pečinka
(1924 Ostrava - 2013 ?)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, volný list, paspartováno
Technika: kresba
Šířka: 44 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 45 x 62 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč