193. Na vyjížďce
Autor: Miloslav Pečinka
(1924 Ostrava - 2013 ?)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 26 cm, výška: 13 cm, rámování: 23,5 x 53,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.02.2023 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč