48. Pohled do kraje
Autor: Miloslav Pečinka
(1924 Ostrava - 2013 ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 25,7 cm, rámování: 33,5 x 38 cm
Konec dražby: 15.04.2019 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč