Břízy v zimní krajině

Autor: František Cína Jelínek
(1882 Praha - 1961 Praha)

datováno a signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1935
Šířka: 37 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 38 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 19:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč