Zima

Autor: František Cína Jelínek
(1882 Praha - 1961 Praha)

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1953
Šířka: 53,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 53 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 19:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč