Pohled na hory v dálce

Autor: František Cína Jelínek
(1882 Praha - 1961 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 34 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč