27. Městký motiv

Autor: František Cína Jelínek
(1882 Praha - 1961 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, materiál: ficováno na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 43 cm, rámování: 64 x 54 cm

Konec dražby: 18.09.2019 19:56 SELČ

Zbývá: 0d 4h 13m 26s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč