31. Okoř

Autor: František Cína Jelínek
(1882 Praha - 1961 Praha)

signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 49 x 64 cm
Stav: odborně restaurováno

Konec dražby: 18.09.2019 20:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč