37. Lesní planina
Autor: František Cína Jelínek
(1882 Praha - 1961 Praha)
Signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu, materiál: karton
Šířka: 50,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 46 x 61 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 01.03.2021 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč