K domovu

Autor: František Cína Jelínek
(1882 Praha - 1961 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 37 x 46,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč