Snopy

Autor: František Cína Jelínek
(1882 Praha - 1961 Praha)

Signováno vpravo dole, zaskleno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 56 cm, výška: 39 cm, rámování: 52 x 68 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:07

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč