56. Snopy

Autor: František Cína Jelínek
(1882 Praha - 1961 Praha)

Signováno vpravo dole, zaskleno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 56 cm, výška: 39 cm, rámování: 52 x 68 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:07

Dosažená cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (24)

částkapříhoz
8 500 Kč6.11.2018 19:02:20 (limit 6.11.2018 18:59:41)
8 500 Kč6.11.2018 19:02:20
8 000 Kč6.11.2018 18:59:41 (limit 6.11.2018 18:59:41)
7 500 Kč6.11.2018 18:56:01
7 000 Kč6.11.2018 17:07:32
6 500 Kč6.11.2018 12:59:47
6 000 Kč6.11.2018 12:59:15 (limit 5.11.2018 21:16:29)
6 000 Kč6.11.2018 12:59:47 (limit 5.11.2018 21:16:29)
5 500 Kč6.11.2018 12:59:15 (limit 6.11.2018 12:59:15)
3 800 Kč6.11.2018 12:52:55 (limit 5.11.2018 21:16:29)
3 700 Kč6.11.2018 12:52:55
3 600 Kč6.11.2018 12:52:53 (limit 5.11.2018 21:16:29)
3 500 Kč6.11.2018 12:52:53
3 400 Kč5.11.2018 21:16:29 (limit 5.11.2018 21:16:29)
3 300 Kč5.11.2018 13:37:34