56. Snopy

Autor: František Cína Jelínek
(1882 Praha - 1961 Praha)

Signováno vpravo dole, zaskleno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 56 cm, výška: 39 cm, rámování: 52 x 68 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:00

Aktuální cena: 2 700 Kč

Zbývá: 18d 11h 16m 49s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
2 700 Kč17.10.2018 19:30:59
2 600 Kč3.10.2018 15:36:38
2 500 Kč30.9.2018 22:43:19