2. Železniční most v Lounech
Autor: Zdeněk Sýkora
(1920 Louny - 2011 Louny)
signováno a datováno vlevo dole, certifikát pravosti přiložen, malba nečištěna
Technika: olej na plátně
Šířka: 57 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 71,5 cm
Konec dražby: 10.12.2018 18:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč