U Rožmberka

Autor: Zdeněk Sýkora
(1920 Louny)

na reversu autorský štítek, konzultováno s manželkou autora, certifikát pravosti přiložen, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 45 x 55 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč