5. "7 linií pro Uměleckou Besedu"
Autor: Zdeněk Sýkora
(1920 Louny - 2011 Louny)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 25/150 vlevo dole, volný list
Technika: serigrafie, datace: 1996
Šířka: 44,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2022 19:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč