Černobílá struktura

Autor: Zdeněk Sýkora
(1920 Louny)

signováno vlevo dole tužkou, zaskleno, rámováno
Technika: serigrafie
Šířka: 33 cm, výška: 33 cm, rámování: 35,5 x 35,5 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 07.04.2020 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč