198. Žena
Autor: Alena Antonová
(1930 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, autorký tisk, volný list v paspartě.
Technika: lept, datace: 1985
Šířka: 17,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 30 x 21 cm
Konec dražby: 07.03.2022 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč