198. Žena

Autor: Alena Antonová
(1930 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, autorký tisk, volný list v paspartě.
Technika: lept, datace: 1985
Šířka: 17,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 30 x 21 cm

Konec dražby: 07.03.2022 20:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč