217. Zátiší s kartami a lampou
Autor: Alena Antonová
(1930 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole
Technika: suchá jehla, datace: 2005
Šířka: 11 cm, výška: 17 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 22.06.2022 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč