269. Žena s kočkou
Autor: Alena Antonová
(1930 Praha)
signováno a datováno tužkou dole uprostřed
Technika: lept na kartonu, datace: 1981
Šířka: 18 cm, výška: 12 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 22:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč