269. Žena s kočkou

Autor: Alena Antonová
(1930 Praha)

signováno a datováno tužkou dole uprostřed
Technika: lept na kartonu, datace: 1981
Šířka: 18 cm, výška: 12 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.12.2018 22:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč