383. Konvolut grafik 3 kusy

Autor: Alena Antonová
(1930 Praha)

signováno a datováno tužkou dole uprostřed, konvolut grafik - 3 kusy
Technika: lept na kartonu, datace: 1981
Šířka: 11 cm, výška: 17 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 18:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč