Tabula Rasa

Autor: Pavel Roučka
(1942 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 3/8, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1992
Šířka: 57 cm, výška: 73 cm, rámování: 96 x 77 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč