53. Zámek

Autor: Pavel Roučka
(1942 Praha)

Signováno číslováno 47/75 dole uprostřd tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 58 cm, výška: 74 cm, rámování: 96 x 77 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč