Týnský chrám

Autor: Josef Sudek
(1896 Kolín - 1976 Praha)

Signováno na reversu, paspartováno, zaskleno a rámováno v blondelovém rámu.
Technika: fotografie
Šířka: 21,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 57,5 x 47 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 17.10.2023 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč