Na pastvě

Autor: Václav Stein
(1917 Praha - 1944 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm, rámování: 47,5 X 58,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč