90. Portrét dívky
Autor: Pavel Piekar
(1960 Ostrava)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno, na reversu autorský popisek
Technika: kombinovaná technika, datace: 1980
Šířka: 16,5 cm, výška: 29 cm, rámování: pošk. 50 x 36 cm
Konec dražby: 06.04.2022 19:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč