22. Zasněžená samota
Autor: Hilbert Jensen
(1911 Dánsko - ?)
signováno vlevo dole, nově rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 96 cm, výška: 69 cm, rámování: 83 x 113
Konec dražby: 14.07.2019 12:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč