39. Venkovský dvůr

Autor: Carl Veilsø
(1900 Dánsko - ?)

signováno vlevo dole, odborně vyčištěno, nově rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 76 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč