124. Pohled do krajiny
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tempera, datace: 1950
Šířka: 58 cm, výška: 39 cm, rámování: 59 x 79 cm
Konec dražby: 06.11.2018 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč