14. Orba

Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1956
Šířka: 44 cm, výška: 29 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 10.05.2021 20:08 SELČ

Zbývá: 0d 6h 28m 34s

Vyvolávací cena: 850 Kč