147. Zaříkávač koní
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole tužkou, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1935
Šířka: 38,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 03.05.2021 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč