155. K mým sedmdesátinám
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1962
Šířka: 15 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 35 x 31 cm
Konec dražby: 20.02.2023 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč