Krávy na pastvě

Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 41 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 54 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč