170. Panenský povoz
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, nerámováno, slepotiskové razítko
Technika: litografie, datace: 1937
Šířka: 45 cm, výška: 30 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 10.05.2021 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč