Na rybníce

Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole autorské věnování, paspartováno, zaskleno, mírně zvlněný papír
Technika: kombinovaná technika, datace: 1970
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 45
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.05.2020 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč