Ženy s klestím
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1950
Šířka: 19,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: v paspartě 40 x 29,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2023 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč