Pocestný

Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)

Signováno vlevo dole, paspartováno
Technika: tuš
Šířka: 22 cm, výška: 16 cm, rámování: 24 x 29
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 20:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč