187. Koňský povoz
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 37 cm, výška: 26 cm, rámování: 39 x 49 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč