187. Napájení
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, volný list
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 22:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč