20. Povoz
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volně
Konec dražby: 06.11.2018 18:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč