Povoz

Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volně

Konec dražby: 06.11.2018 18:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč