21. Milenci s koňmi
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 24,5 cm, rámování: volně
Konec dražby: 06.11.2018 18:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč