21. Milenci s koňmi

Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 24,5 cm, rámování: volně

Konec dražby: 06.11.2018 18:25

Dosažená cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
900 Kč1.11.2018 13:08:44