Dva koně
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 38 cm, výška: 21 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 19.12.2023 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč